Discover Europe 2012

Jesteś studentem?

Potrafisz wyobrazić sobie podróżowanie nie mając przy sobie aparatu fotograficznego?

Nie? Dlaczego nie podzielisz się z nami swoim doświadczeniem?

Discover Europe to nie tylko konkurs fotograficzny. Jest czymś o wiele większym. Nie chodzi jedynie o jakość fotografii. Przede wszystkim, chcielibyśmy uwydatnić sposób, w jaki studenci postrzegają Europę, jej kulturalną odmienność, urzekające piękno oraz to co jest w niej niepowtarzalne.

Discover Europe jest międzyeuropejskim konkursem. To daje więcej możliwości, aby czerpać przyjemność z nowych miejsc, kultur oraz innego podejścia do życia. Jako że odbieramy rzeczywistość z różnych punktów widzenia, wyrażenie specyficznej, indywidualnej wizji jest dla nas bardzo istotne. Nie ma znaczenia, czy zdecydujesz się pokazać nam urzekającą piękność swojej ojczyzny czy swoje nowe obserwacje z całej Europy, bądź kreatywny i przekonujący. Jury niewątpliwie to doceni.

Discover Europe 2012 jest już 9. edycją konkursu, a co za  tym idzie 9. szansą na poszerzenie twoich horyzontów. Najlepsze zdjęcia, przedstawiające piękno różnych krajów zostają corocznie wybierane spośród tysięcy fotografii zrobionych przez studentów z całego kontynentu. W tym roku Gala Finałowa odbędzie się 18. maja w Warszawie.

Uczestnicy konkurują w trzech kategoriach:

Mieszkaniec Europy - zdjęcia przedstawiające zróżnicowane postrzeganie Europejczyków

Moja Europa, mój Dom - miejsca zapierające dech w piersiach oraz krajobrazy Europy

Europo, zaskocz mnie! - zdjęcia przedstawiające zabawne lub intrygujące sytuacje

Polish