ESN bikes

ESNbikes jest długoterminowym projektem, który rozpoczął się w 2010 roku w naszej sekcji, której celem jest zapewnienie studentom międzynarodowym możliwości zdrowego stylu życia przy możliwie najmniejszych kosztach, co ma kluczowe znaczenie znaczenie. Wpadliśmy na pomysł, aby poprosić władze uniwersyteckie o wsparcie, abyśmy mogli promować aktywność sportową wśród studentów zagranicznych, a dzięki ich dotacji uzyskaliśmy 20 rowerów na potrzeby naszego stowarzyszenia.

Odnowiliśmy rowery, pomalowaliśmy na zielono i dodaliśmy koszyk, który zawiera gwiazdę ESN, logo naszej sekcji i logo Międzynarodowego Wydziału Inżynierii (IFE), co znacznie poprawia naszą widoczność na terenie kampusu i poza nim.

Proces wypożyczenia jest dość prosty: nie pobieramy żadnych opłat za czas wypożyczenia, ale prosimy o depozyt w wysokości 100 €, który jest zwracany po zwrocie roweru. Rowery można wypożyczyć na okres jednego semestru, na cały rok akademicki lub dłużej (np. W przypadku zagranicznych studentów studiów stacjonarnych lub podwójnego stopnia) w dowolnym momencie roku akademickiego. Aby wprowadzić rowery do naszych codziennych zajęć, organizujemy również wycieczki rowerowe w semestrze letnim, aby pokazać ukryte miejsca naszego miasta.

Jordan Ανδρικά • Summer SALE έως -50%

Polish