*For polish speaking students only

Pierwszy etap rekrutacji na Erasmusa na rok 2018/2019 rusza 26.02! (http://erasmus.p.lodz.pl/studia/rekrutacja-35768)
Czy zawsze marzyłeś o studiach za granicą, ale nie jesteś pewien od czego zacząć? A może planujesz już rekrutację na Erasmusa ale nadal masz parę pytań? Nie mogłeś trafić lepiej!

Mamy zaszczyt zaprosić Cię na kolejne spotkanie z serii Erasmus Café, podczas których w swobodnej atmosferze i przy dobrej kawie rozmawiamy o tym, jak to właściwie jest z tym Erasmusem? Staramy się obalić wszystkie mity i rozwiać wątpliwości, bo Erasmus naprawdę jest dla każdego!

Spotkanie „Rekrutacja - i co dalej?” to idealna okazja dla wszystkich którzy chcą wyjachać na Erasmusa w roku 2018/2019, dowiedzieć się czegoś na temat zasad rekrutacji, realiów życia za granicą, rozliczenia wyjazdu. Pokażemy, że naprawdę WARTO – o licznych korzyściach, ale też możliwych komplikacjach opowiedzą studenci którzy tę największą przygodę życia mają już za sobą. Podczas kolejnych spotkań będziemy skupimy się już na konkretnych krajach.

Spotkanie poprowadzi Paulina Wyrwas, studentka PŁ, Local Education Officer, która zeszły semestr spędziła na Ersmusie w Holandii. Odbędzie się ono w środę 28.02 o godz. 18:00, w pobliżu kampusu A - w nowo otwartej kawiarni Qubek Cafe. Bardzo prosimy o zapisanie się na wydarzenie, ponieważ ilość miejsc jest mocno ograniczona:

https://goo.gl/forms/ZeLEIXYcKGRGqx2Y2

Date: 
28/02/2018 - 18:00 to 20:00
Place: 
Qubek Cafe