Chcesz poznać ciekawych ludzi z całej Europy, dowiedzieć się czegoś o innych kulturach albo podszkolić język? Myślisz o wyjeździe na Erasmusa i już teraz chciałbyś poznać codzienne życie zagranicznych studentów albo przeciwnie - skorzystałeś już z tej możliwości i teraz chcesz pomóc innym zaaklimatyzować się w obcym kraju?
Rekrutacja do programu Mentor na semestr letni właśnie ruszyła!
Formularz >>> https://goo.gl/forms/r6eGcbSWy9bhVEZy1
______________

‘Ale kim jest właściwie Mentor i czy ja się nadaję?”

Program Mentor ma ułatwić Erasmusom pierwsze kroki w Polsce. Wyobrażasz sobie przyjazd do kraju, w którym masz spędzić następne pół roku życia, a który może być zupełnie odmienny kulturowo od Twojego, a ludzie dookoła mówią w jakimś dziwnym języku? No właśnie ;)
Dzięki drobnej pomocy takiej jak odebranie z dworca czy pomoc w zakwaterowaniu w akademiku, a także oprowadzenie po mieście sprawisz, że student zagraniczny poczuje się w Łodzi pewniej. Jednak najważniejsza część programu to nawiązywanie wieloletnich przyjaźni i szkolenie języka!

Więc odpowiedź na pytanie, czy się nadajesz jest oczywista - jasne, że tak!

Program Mentor w 3 KROKACH:

1) Jako student Politechniki Łódzkiej wiesz, że spędzisz na naszej uczelni następny semestr i będziesz mógł opiekować się przydzielonym Erasmusem.

2) Wypełnij formularz do 04.02
>>> https://goo.gl/forms/r6eGcbSWy9bhVEZy1
Formularz jest krótki i, mamy nadzieję, przyjemny do wypełnienia :) Na jego podstawie postaramy się dobrać Erasmusa tak, aby jak najbardziej odpowiadał Twoim preferencjom. W razie pytań jesteśmy dostępni na fanpejdżu lub pod adresem mentor.eye@esn.pl - pisz śmiało!

3) Polub nasz fanpejdż www.facebook.com/ESNEYElodz, aby być na bieżąco z wydarzeniami kierowanymi zarówno do Erasmusów, jak i do ich Mentorów. ESN-EYE jest częścią największej europejskiej organizacji studenckiej Erasmus Student Network, której mottem jest “Students helping students” i tym właśnie zajmujemy się na co dzień!

Date: 
21/01/2018 - 00:00 to 04/02/2018 - 04:00
Place: 
ESN-EYE Lodz