Jeśli wróciłeś/aś z Erasmusa i czujesz się zagubiony, bo brakuje Ci międzynarodowych znajomości i atmosfery studentów zagranicznych odkrywających nowy kraj, mamy dla Ciebie dwie propozycje! :)

Jako ESN-EYE, proponujemy Ci:

  • Dołączenie do programu Mentor, czyli w praktyce opieka nad studentami zagranicznymi, którzy przyjeżdżają na studia i praktyki Erasmus+, realizować projekty na PŁ lub na pełen okres studiów. Mentor jest osobą pierwszego kontaktu dla studentów z innych krajów i pomaga w bieżących sprawach, np. zakwaterowaniu w akademikach, odnalezieniu się na kampusie PŁ, wyrobieniu Migawki. Opowiada też o polskich zwyczajach i tradycjach. Często znajomość mentorów i ich podopiecznych przeradza się w przyjaźń na długie lata :)
    -> rekrutacja odbywa się w okresie lipiec/sierpień oraz styczeń/luty.
     
  • Dołączenie do sekcji ESN-EYE jako Świeżynka, a później członek sekcji - zaangażowanie się w życie sekcji, organizacja wydarzeń kulturowych, sportowych, integracyjnych, angażujących w życie lokalnego społeczeństwa i wycieczek dla studentów zagranicznych, ale też promowanie mobilności wśród studentów PŁ. W naszej sekcji każdy znajdzie to, w czym czuje się dobrze, najważniejsze jest pozytywne nastawienie i chęć zaangażowania się :)
    -> rekrutacja odbywa się w okresie październik/listopad oraz marzec/kwiecień

Jeśli jesteś zainteresowana/y dołączeniem do nas, codziennym kontaktem ze studentami zagranicznymi i opieką nad nimi, chcesz rozwijać swoje umiejętności organizacji wydarzeń oraz swoją kreatywność, dołącz do nas! Śledź naszego Facebooka aby być na bieżąco z rekrutacją do programu Mentor i do naszej sekcji :)

Polish